:

:

Keddrõl szerdára virradóra megkezdõdtek az egyetemi küzdelmek az Egyesült Államokban. Az Ohio State csapatában tétmérkõzésen dupla-duplával debütált Juhász Dorka.

Fotó: Ohio State University

Az október végén lejátszott felkészülési találkozó után immár tétmeccsen is bemutatkozott Juhász Dorka az Ohio State színeiben. Az elsõ ellenfelük a University of South Florida csapata volt, akikkel szemben 71-47 arányban alulmaradtak. Az USF kifejezetten rutinos és összeszokott kerettel rendelkezik, amit gyorsan érvényre juttattak. Nyolc perc után már 15-5 állt az eredményjelzõn.

A 21-11-rõl induló második negyedben megduplázta elõnyét az USF. Innentõl kezdve 18-20 pontos különbség határozta meg az összecsapást. A negyedik negyedben 63-37-nél jegyezhettük fel a legnagyobb differenciát, de a végjátékban egy 8-2-es futással faragott hátrányából az Ohio State. A 71-47-es vereség ellenére Juhász Dorka bemutatkozása jól sikerült, 27 percet töltött a pályán és ez idõ alatt 10 pont, illetve 10 lepattanó került a neve mellé.