:

:

Fotó: Famila Schio

Az olasz élvonal 25. fordulójában a Famila Schio 101-51-re múlta felül a O.ME.P.S. Battipaglia alakulatát.

A sereghajtó egyáltalán nem okozott gondot a címvédőnek. A Schio 16-3-as futással kezdte a meccset, így gyorsan kinyílt az olló. 10 perc után 24-8, a félidőben 56-30 állt az eredményjelzőn.

A harmadik negyedben tovább növelte előnyét a Schio, mely bő rotációval, a terheket megosztva játszott. A 101 szerzett pontjukból 52-t a kezdők, 49-et a padról érkezők szállítottak.

A 81-40-ről induló záró szakaszban már csak az volt a kérdés, hogy sikerül-e átlépni a 100 szerzett pontot. A végére Elisa Penna büntetőivel ez is meglett. A Schio legeredményesebbje a 20 pontos Giorgia Sottana lett, míg Costanza Verona 18 egységig jutott.

Juhász Dorka közel 19 percet töltött a pályán, 11 pontot, 9 lepattanót és 3 gólpasszt jegyzett.