USA

Juhász Dorkáék alulmaradtak a South Dakotával szemben

:

:

Megkezdődött Las Vegasban a South Point Shootout torna. Az Ohio State Juhász Dorkával a soraiban 68-53-ra alulmaradt a South Dakotával szemben.

A mérkőzésen a South Dakota villámrajtot vett, de egy 8-0-s sorozattal még meg tudott kapaszkodni az Ohio State. Sőt, 10 perc után 16-15-re vezettek. A második negyedben fordított a South Dakota és a félidőben 36-28-nál már ők jártak előrébb. A harmadik etapban a 10-12 pontot is elérte a South Dakota előnye és onnantól végig kézben tartották az irányítást. A záró szakaszban a 21 egység volt a legnagyobb a differencia.

Juhász Dorka a 68-53-as találkozón 15 és fél percet töltött a pályán: 2 pont, 3 lepattanó és 2 szerzett labda került a statisztikai lapjára.

Fotó: goyotes.com