Juhász Dorkáék nagy küzdelemben alulmaradtak a New York Liberty otthonában

:

:

Fotó: WNBA

Keddről szerdára virradóra a Commissioner’s Cup döntője után egy héttel ismét összecsapott a Minnesota Lynx és a New York Liberty. Ez egy alapszakasz mérkőzés volt, melyen a Liberty hazai pályán 76-67-es sikert aratott.

A két csapat között három negyeden át nem alakult ki nagy különbség. A félidőben 42-42, a harmadik negyed végén 59-58 állt az eredményjelzőn. A záró elején egy 6-0-s futással 65-61-re megugrott a Lynx. Ezt követően azonban közel nyolc percig nem találtak be, így 15-0-val 76-65-re ellépett a Liberty.

A találkozót éppen Juhász Dorka találata zárta, de ekkor már nem forgott veszélyben a hazai siker. A Liberty gárdájában Jonquel Jones 21, Sabrina Ionescu és Breanna Stewart 17-17 pontot ért el. A Lynx legeredményesebbje a 17 egységig jutó Kayla McBride volt.

Juhász Dorka közel 10 perct töltött a pályán, 2 ponttal és 3 lepattanóval zárt.

Fotó: Minnesota Lynx