Juhász Dorkáék ponterős játékkal nyertek a címvédő otthonában

:

:

Fotó: WNBA

A WNBA-ben keddről szerdára virradóra három mérkőzést rendeztek.

A Minnesota Lynx, Juhász Dorkával a soraiban, 100-86-os sikert aratott a Las Vegas Aces otthonában. Az első negyed igazi dobópárbajt hozott, 10 perc után 31-29-re vezetett az Aces. A második etapban a Lynx tudta tartani az első szakasz kiemelkedő támadójátékát és így ezt a periódust 30-17-re megnyerték, melynek köszönhetően a félidőben 59-48-ra vezettek.

A harmadik szakaszban tovább növelte előnyét a Lynx. Az utolsó 10 percnek 78-60-as vezetésről vágtak neki. A Minnesota előnye a 20 pontot is elérte és kiváló csapatjátékkal végig kézben tartották az irányítást. A keretükben öten értek el legalább 14 pontot. A legeredményesebb a 18 egységig jutó Alanna Smith lett. Kayla McBride 16, míg Bridget Carleton és Courtney Williams 15-15 ponttal zárt.

Juhász Dorka 19 percet töltött a pályán, 8 pontot, 2 lepattanót és 2 gólpasszt jegyzett.