Kaposi Pálmáék bravúros gyõzelme

:

:

Továbbra is veretlenül menetel a Minnesota. Csütörtökrõl péntekre virradóra az országos rangsorban 12. helyen jegyzett Syracuse gárdáját gyõzték le Kaposi Pálmáék 72-68-ra.

Fotó: gophersports.com

Nagy izgalmakat hozott a játéknap egyik rangadójának számító találkozó. A Minnesota az összecsapás elején magához ragadta a vezetést. Az elsõ félidõben a 12 pontot is elérte az elõnyük, de még a harmadik etap végén is 50-46-ra mentek. A záró szakaszban azonban 55-48 után a Syracuse egy 13-0-s futással 61-55-re fordított.

A Minnesota a kisebb hullámvölgy után rendezte a sorait és 12-0-s futással válaszolt riválisa nagy sorozatára. Ezzel a hazaiak visszavették a vezetést és a végjátékban újra kézben tartották a meccset. Négy pontnál közelebb a Syracuse nem került. Kaposi Pálma a 72-68-as siker alkalmával 12 percet töltött a pályán, 2 pont és 3 lepattanó került a neve mellé.