:
:
Szombaton került sor Kecskeméten a Mercedes-Benz Gyár Kosárlabda Akadémia évnyitójára, melyet a nemrég átadott sportakadémiai épületben tartottak.
Nõi kosárlabda szempontjából az esemény legérdekesebb része a Mercedes-Benz Gyár Kosárlabda Akadémia és a Pécsi VSK Kosárlabda Akadémia együttmûködési megállapodásának bejelentése volt, melyet a nõi szakág két meghatározó egyénisége Ivkovicné Béres Tímea és Iványi Dalma írt alá.
A megállapodás célja, hogy a tapasztalatok cseréje révén hatékonyabb, eredményesebb munkát végezhessen a két akadémia. Az együttmûködés elsõ közös eseménye az új kecskeméti csarnok átadása alkalmából rendezett torna volt, melyen a hazaiak mellett a Partizan Belgrád és a PVSK csapatai vettek részt.
A hiros.hu portál beszámolóje és galériája ITT OLVASHATÓ az eseményrõl.
(null)
(null)


