Képzőközpont épül Kőbányán
:
:
A Zsíros Akadémia Kőbánya adta hírül hivatalos felületein, hogy saját tulajdonú képzőközpont kialakítását kezdte. Részletek az akadémia közleményében.
Forrás: Zsíros Akadémia Kőbánya Sajtóközlemény
Még az elmúlt évben elkezdtük egy saját tulajdonú képzőközpont kialakítását a Dunakanyarban, ahol egész nyáron biztosíthatjuk majd a lehetőséget azoknak a sportolóinknak, akik edzőikkel külön munkát is szeretnének végezni.
A tervezett képzőközpont pályái – két szabályos 3×3-as pálya – két faház lebontásával létrejövő szabad területen kerülnek kialakításra úgy, hogy az egyik pálya mérete nagyobb a szabványosnál, így egyéni képzési feladatok végzésére is alkalmas. Az épületekben egyszerre 15-20 fő helyezhető el fürdőszobás szobákban.
Az emeleti helyiségek megközelítése közös lépcsőn történik, ezek híddal vannak összekötve. A földszinten az egyik épületben közös helyiség és konyha, a másik épületben mosdók és wc-k lesznek kialakítva.
Reményeink szerint az idei évben az U10-14-es korosztály lányai és fiai már itt tarthatják augusztusi edzőtáboraikat.
