Hirdetés
Magyarország

Két bajnoki forduló január első hetében



:

:

Hirdetés

A héten két bajnoki fordulót rendeznek az élvonalban. Szerdán a 15., míg hétvégén a 16. forduló összecsapásait követhetjük.

Szerda

Tippmix Férfi NBI A.:

18:00: Alba Fehérvár – DEAC-Tungsram
18:00: MVM-OSE Lions – Kaposvári KK
18:00: Pécsi VSK-VEOLIA – HÜBNER Nyíregyháza BS
18:00: Zalakerámia ZTE KK – Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét
18:00: Atomerőmű SE – Sopron KC
18:00: Naturtex-SZTE-Szedeák – Egis Körmend
18:00: Szolnoki Olajbányász – Volvo Alpok Autó Szombathely

Tippmix Női NBI A.:

18:30: BKG-PRIMA Szigetszentmiklós – Ludovika-FCSM Csata
18:30: ELTE BEAC Újbuda – Sopron Basket
18:30: DVTK – VBW CEKK Cegléd
19:00: TFSE-MTK – Atomerőmű KSC Szekszárd
19:30: Vasas Akadémia – UNI Győr MÉLY-ÚT

Férfi NB I. B, Piros-csoport:

17:00: Veszprémi Kosárlabda KFT. – Budapesti Honvéd SE
17:30: Bajai Bácska FKE – Jászberényi KSE
18:30: Vasas Akadémia – Conoil Pápa KC

Csütörtök

Férfi NB I. B, Piros-csoport:

17:00: BKG Príma Akadémia – Nagykőrösi Sólymok KE
18:30: TF-BP – NKA Pécs
19:00: MAFC – Pécsi VSK-CARGATE

Női Amatőr NB I. Piros-csoport:

19:00 Ajka – Csata Diáksport Egyesület

Szombat

Tippmix Férfi NBI A.:

15:30: DEAC-Tungsram – Szolnoki Olajbányász
18:00: Sopron KC – Volvo Alpok Autó Szombathely
18:00: Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét – Pécsi VSK-VEOLIA
18:00: Zalakerámia ZTE KK – MVM-OSE Lions
18:00: Egis Körmend – Atomerőmű SE
18:00: Kaposvári KK – Naturtex-SZTE-Szedeák
19:00: Hübner Nyíregyháza BS – Alba Fehérvár

Tippmix Női NBI A.:

17:00: UNI Győr MÉLY-ÚT – Sopron Basket
18:00: NKA Universitas PEAC – Vasas Akadémia
18:00: PINKK Pécsi 424 – TFSE-MTK
18:00 VBW CEKK Cegléd – BKG-PRIMA Szigetszentmiklós

Férfi NB I. B, Piros-csoport:

18:30: Vasas Akadémia – Veszprémi Kosárlabda KFT.

Vasárnap

Tippmix Női NBI A.:

17:30: DVTK – ELTE BEAC Újbuda
18:30: Ludovika-FCSM Csata – Atomerőmű KSC Szekszárd

Férfi NB I. B, Piros-csoport:

15:30: Budapesti Honvéd SE – MAFC
17:00: Pécsi VSK-CARGATE – BKG Príma Akadémia
18:00: Conoil Pápa KC – Salgótarjáni KSE
18:30: TF-BP – Óbudai Kaszások
19:15: Nagykőrösi Sólymok KE – Bajai Bácska FKE

Női Amatőr NB I. Piros-csoport:

13:00: DEAC – DVTK U23
13:00: Vasas Akadémia II. – MAFC
15:00: Bajai Női Kosárlabda Klub – Sportdarázs-SMAFC
16:00: Kanizsai Vadmacskák SE – Atomerőmű KSC Szekszárd II
17:00: ZTE NKK – MTK-TFSE
17:00: BEAC Újbuda – UNI-Győr SZESE
18:00: PINKK-PVSK U23 – Ajka

Hirdetés