Hirdetés
Hirdetés
Magyarország

Kezdődnek a bajnokságok, rengeteg meccs a héten



:

:

Hirdetés

A héten kezdődnek a bajnokságok, női csapataink pedig már nemzetközi porondon is selejteznek.

Kedd

Tippmix férfi NB I. A:

18:00: Falco KC Szombathely – Pécsi VSK-VEOLIA

Női Euroliga selejtező:

18:00 Kayseri Basketbol SK – Atomerőmű KSC Szekszárd

Szerda

Tippmix férfi NB I. A:

17:30: Zalakerámia ZTE KK – Egis Körmend – M4
18:00: Atomerőmű SE – Alba Fehérvár
18:00: DEAC-Tungsram – HÜBNER Nyíregyháza BS
18:00: Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét – Kaposvári KK
18:00: Szolnoki Olajbányász – Naturtex-SZTE-Szedeák
19:00: Sopron KC – MVM-OSE Lions

Krasznai Ferenc Emlékmérkőzés

16:30 Sopron Basket – UNI-Győr – MÉLY-ÚT

Női Euroliga selejtező:

18:00 Atomerőmű KSC Szekszárd – ACS Sepsi-SIC

Csütörtök

Női Európa Kupa selejtező 1. mérkőzés:

18:00 Niki Lefkadas – PEAC-Pécs

Péntek

Férfi NB I. B – Piros-csoport

17:30: Jászberényi KSE – Bajai Bácska FKE
18:00: Conoil Pápa KC – Vasas Akadémia

Női Európa Kupa selejtező 1. mérkőzés:

20:30 Ludovika-FCSM Csata – A3 Umea Basket

Női Amatőr NB I. Piros-csoport

14:00 Sportdarázs-SMAFC – NKA Pécs PEAC

Szombat

Tippmix férfi NB I. A:

18:00: MVM-OSE Lions – Egis Körmend
18:00: Zalakerámia ZTE KK – Kaposvári KK
19:00: HÜBNER Nyíregyháza BS – Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét
19:00: Alba Fehérvár – Falco KC Szombathely – M4+

Tippmix női NB I. A:

17:00 ELTE BEAC Újbuda – VBW CEKK Cegléd
18:00 PINKK Pécsi 424 – UNI Győr MÉLY-ÚT
18:00 Vasas Akadémia – Sopron Basket

Férfi NB I. B – Piros-csoport

17:00: Óbudai Kaszások – Salgótarjáni KSE
18:00: NKA Pécs – TF-BP

Női Amatőr NB I. Piros-csoport

17:00 MTK-TFSE – Atomerőmű KSC Szekszárd II.

Vasárnap

Tippmix férfi NB I. A:

18:00: Pécsi VSK-VEOLIA – DEAC-Tungsram
19:30: Atomerőmű SE – Szolnoki Olajbányász

Tippmix női NB I. A:

17:00 Atomerőmű KSC Szekszárd – BKG-PRIMA Szigetszentmiklós
18:00 TFSE-MTK – PEAC-Pécs

Férfi NB I. B – Piros-csoport

17:00: Nagykőrösi Sólymok KE – BKG Príma Akadémia

Női Amatőr NB I. Piros-csoport

13:00 Vasas Akadémia II. – Bajai Női Kosárlabda Klub
16:30 UNI-Győr SZESE – PINKK-PVSK U23
17:00 BEAC Újbuda – Ajka
17:00 ZTE NKK – DVTK U23

Hirdetés