Kezdődnek a bajnokságok, rengeteg meccs a héten
:
:
A héten kezdődnek a bajnokságok, női csapataink pedig már nemzetközi porondon is selejteznek.
Kedd
Tippmix férfi NB I. A:
18:00: Falco KC Szombathely – Pécsi VSK-VEOLIA
Női Euroliga selejtező:
18:00 Kayseri Basketbol SK – Atomerőmű KSC Szekszárd
Szerda
Tippmix férfi NB I. A:
17:30: Zalakerámia ZTE KK – Egis Körmend – M4
18:00: Atomerőmű SE – Alba Fehérvár
18:00: DEAC-Tungsram – HÜBNER Nyíregyháza BS
18:00: Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét – Kaposvári KK
18:00: Szolnoki Olajbányász – Naturtex-SZTE-Szedeák
19:00: Sopron KC – MVM-OSE Lions
Krasznai Ferenc Emlékmérkőzés
16:30 Sopron Basket – UNI-Győr – MÉLY-ÚT
Női Euroliga selejtező:
18:00 Atomerőmű KSC Szekszárd – ACS Sepsi-SIC
Csütörtök
Női Európa Kupa selejtező 1. mérkőzés:
18:00 Niki Lefkadas – PEAC-Pécs
Péntek
Férfi NB I. B – Piros-csoport
17:30: Jászberényi KSE – Bajai Bácska FKE
18:00: Conoil Pápa KC – Vasas Akadémia
Női Európa Kupa selejtező 1. mérkőzés:
20:30 Ludovika-FCSM Csata – A3 Umea Basket
Női Amatőr NB I. Piros-csoport
14:00 Sportdarázs-SMAFC – NKA Pécs PEAC
Szombat
Tippmix férfi NB I. A:
18:00: MVM-OSE Lions – Egis Körmend
18:00: Zalakerámia ZTE KK – Kaposvári KK
19:00: HÜBNER Nyíregyháza BS – Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét
19:00: Alba Fehérvár – Falco KC Szombathely – M4+
Tippmix női NB I. A:
17:00 ELTE BEAC Újbuda – VBW CEKK Cegléd
18:00 PINKK Pécsi 424 – UNI Győr MÉLY-ÚT
18:00 Vasas Akadémia – Sopron Basket
Férfi NB I. B – Piros-csoport
17:00: Óbudai Kaszások – Salgótarjáni KSE
18:00: NKA Pécs – TF-BP
Női Amatőr NB I. Piros-csoport
17:00 MTK-TFSE – Atomerőmű KSC Szekszárd II.
Vasárnap
Tippmix férfi NB I. A:
18:00: Pécsi VSK-VEOLIA – DEAC-Tungsram
19:30: Atomerőmű SE – Szolnoki Olajbányász
Tippmix női NB I. A:
17:00 Atomerőmű KSC Szekszárd – BKG-PRIMA Szigetszentmiklós
18:00 TFSE-MTK – PEAC-Pécs
Férfi NB I. B – Piros-csoport
17:00: Nagykőrösi Sólymok KE – BKG Príma Akadémia
Női Amatőr NB I. Piros-csoport
13:00 Vasas Akadémia II. – Bajai Női Kosárlabda Klub
16:30 UNI-Győr SZESE – PINKK-PVSK U23
17:00 BEAC Újbuda – Ajka
17:00 ZTE NKK – DVTK U23