Hirdetés
Magyarország

Kezdődnek a helyosztók a bajnokságban



:

:

Hirdetés

Elrajtolnak a helyosztó párharcok a magyar bajnokságban. Heti program.

Kedd

Tippmix Női NBI A.:

18:00 UNI Győr MÉLY-ÚT – Vasas Akadémia (5. helyért – 1. mérkőzés)

Férfi NB I. B, Piros-csoport, playoff:

17:00 NKA Pécs – MAFC – harmadik mérkőzés
18:30 Budapesti Honvéd SE – TF-BP – harmadik mérkőzés
19:00 Jászberényi KSE – Veszprémi Kosárlabda KFT. – harmadik mérkőzés

Női Amatőr NB I. Piros-csoport:

19:00 Csata Diáksport Egyesület – Ajka

Szerda

Tippmix Férfi NBI A.:

18:00 Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét – DEAC-Tungsram
18:00 Kaposvári KK – MVM-OSE Lions
18:00 Pécsi VSK-VEOLIA – Zalakerámia ZTE KK
18:00 HÜBNER Nyíregyháza BS – Atomerőmű SE
18:00 Egis Körmend – Szolnoki Olajbányász
18:00 Falco-Volvo Alpok Autó Szombathely – Sopron KC

Csütörtök

Férfi NB I. B, Piros-csoport, playoff:

17:00 Vasas Akadémia – BKG Príma Akadémia – második mérkőzés

Női Amatőr NB I. Piros-csoport:

15:00 Sportdarázs-SMAFC – PINKK-PVSK U23
15:00 Atomerőmű KSC Szekszárd II – NKA Universitas PEAC II.
18:30 MTK-TFSE – DVTK U23

Péntek

Tippmix Női NBI A.:

18:00 NKA Universitas PEAC – DVTK (3. helyért – 1. mérkőzés)
18:30 Ludovika-FCSM Csata – TFSE-MTK (7. helyért – 1. mérkőzés)

Férfi NB I. B, Piros-csoport, playoff:

17:00 MAFC – NKA Pécs – negyedik mérkőzés, ha szükséges
18:00 Veszprémi Kosárlabda KFT – Jászberényi KSE – negyedik mérkőzés, ha szükséges
18:30 TF – Budapest Honvéd – negyedik mérkőzés, ha szükséges

Női Amatőr NB I. Piros-csoport:

16:00 Bajai Női Kosárlabda Klub – DEAC
16:30 Kanizsai Vadmacskák SE – BEAC Újbuda
16:30 MAFC – ZTE NKK
19:00 UNI-Győr SZESE – Vasas Akadémia II.

Szombat

Tippmix Férfi NBI A.:

17:00 Alba Fehérvár – Szolnoki Olajbányász
18:00 Falco-Volvo Alpok Autó Szombathely – Egis Körmend
18:00 Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét – Kaposvári KK
18:00 Naturtex-SZTE-Szedeák – DEAC-Tungsram
18:00 Zalakerámia ZTE KK – HÜBNER Nyíregyháza BS
18:00 Atomerőmű SE – Pécsi VSK-VEOLIA

Tippmix Női NBI A.:

15:00 PINKK Pécsi 424 – VBW CEKK Cegléd (Play-Out – 5. forduló)
17:00 ELTE BEAC Újbuda – BKG-PRIMA Szigetszentmiklós (Play-Out – 5. forduló)
18:00 Vasas Akadémia – UNI Győr MÉLY-ÚT (5. helyért – 2. mérkőzés)
19:30 Sopron Basket – Atomerőmű KSC Szekszárd (döntő – 1. mérkőzés)

Vasárnap

Férfi NB I. B, Piros-csoport, playoff:

17:00 BKG Príma Akadémia – Vasas Akadémia – harmadik mérkőzés
17:00 NKA Pécs – MAFC – ötödik mérkőzés, ha szükséges
18:30 Budapesti Honvéd SE – TF-BP – ötödik mérkőzés, ha szükséges
18:00 Jászberényi KSE – Veszprémi Kosárlabda KFT. – ötödik mérkőzés, ha szükséges

Hirdetés