:
:
A Szeged és a BKG DSE után a címvédõ BEAC Újbuda, illetve a Csata DSE is biztosította helyét a Hepp Kupa négyes döntõjében.
A címvédõ BEAC Újbuda 68-30-ra múlta felül a Tatabányát. A találkozón az Aluinvent DVTK elleni élvonalbeli összecsapás után közvetlenül léptek pályára a BEAC kulcsjátékosai. Ez az elsõ félidõben még éreztette hatását, 20 perc után 30-23 állt az eredményjelzõn.
A 22-3-as harmadik negyedben azonban állva hagyta riválisát a BEAC, melynek keretében Gocsmann Ágota 16 ponttal és 10 lepattanóval dupla-duplát ért el. A Tatabánya együttesében Pénzes Kittinek kifordult a térde a második negyedben, így a folytatásban nem tudta segíteni csapatát.
A Csata DSE 132-41-re verte a ZTE NKK második csapatát. Az egyoldalú összecsapáson a félidõben már 69-22-es állást regisztrálhattunk. Angyal Barbara 30, Boros Dorka 26 pontot ért el. A statisztika hûen tükrözi a játék képét: a Csata DSE 72 mezõnykísérletébõl 49 sikeresnek bizonyult, emellett 46 gólpasszt és 26 szerzett labdát jegyezhettünk fel a gyõztes alakulatnál.
A tervek szerint januárban megrendezésre kerülõ négyes döntõ mezõnyét a Szegedi KE, a BKG DSE, a BEAC Újbuda és a Csata DSE alkotja.
A negyeddöntõk
Eredmények
Csata Diáksport Egyesület – ZTE NKK II. 132-41 (34-11, 35-11, 34-9, 29-10)
ELTE-BEAC Újbuda – Tatabányai Kosárlabda Club 68-30 (11-7, 19-16, 22-3, 16-4)
Korábban játszották
Szegedi Kosárlabda Egylet – Nyíregyházi Kosársuli 75-59 (20-19, 21-16, 21-14, 13-10)
Kecskeméti Kosárlabda Club – BKG DSE Szigetszentmiklós 62-68 (19-13, 19-27, 15-16, 9-12)


