Kiemelkedő harmadik negyeddel nyert Horváth Fruzsina és Varga Eszter csapata

:

:

Keddről szerdára virradóra a Fairleigh Dickinson csapatát fogadta a St. Francis Brooklyn. Hatalmas csatában 67-60-ra múlta felül riválisát Horváth Fruzsina és Varga Eszter csapata.

A St. Francis Brooklyn csapata az első negyed végére 11 pontos hátrányba került. A félidőben 33-23 állt az eredményjelzőn. A harmadik negyedet 10-0-val indítva 33-33-nál egyenlített a St. Francis Brooklyn. Összességében 23-4-es futást mutattak be. A záró szakasznak 48-42-es vezetésről futott neki a St. Francis Brooklyn és itt végig előrébb jártak. A hajrában ugyan felzárkózott a Fairleigh Dickinson, de fordítani nem tudtak.

Horváth Fruzsina 26 perc alatt 21 pontot és 7 lepattanót jegyzett, míg Varga Eszter 29 percet töltött a pályán, 3 pontot, 3 lepattanót és 4 gólpasszt ért el.