Könnyedén nyert aktuális bajnoki mérkõzésén a Krakkó

:

:

Vasárnap este a lengyel bajnokságban a 3 gyõzelemmel és 12 vereséggel az utolsó elõtti helyen álló Poznan otthonában lépett pályára a Wisla Can-Pak Krakkó. A Pécs következõ EuroLiga ellenfele könnyedén verte a lengyel ligából igencsak kilógó együttest. Jose Ignacio Hernandez mester a mérkõzésre nevezett keret összes tagjának lehetõséget adott.

A nagy sztárok közül Marta Fernandez töltötte a legtöbbet a pályán, 27 percet, és ez idõ alatt 14 pontot szerzett. Janell Burse neve mellé is 14 egység került, de neki ehhez csak 25 perc kellett.

A találkozón a Krakkó összes játékosa pontot szerzett.

Inea AZS P. – TS Wisla Can-Pak 65-84

A Pécs jövõ keddi vendégjátéka elõtt a Krakkóra még egy bajnoki mérkõzés vár, szombaton a Super-Pol Lesznot fogadják.

A Krakkó jelenleg a 4. helyen áll a Lengyel Bajnokságban, 12 gyõzelemmel és 5 vereséggel. A lengyel ligát a 1. Gorzow vezeti (16-0), második a Lotos Gdynia (15-2), míg harmadik a CCC Polkowice (13-4).