Krivacevic Tijana 10 pontja, de a Ramla veresége

:

:

Fordulatos mérkőzésen a Ramla 72-69-re alulmaradt a KP Brno otthonában az Európa Kupa 6. fordulójában. Krivacevic Tijanáéknak a vereség ellenére lehet esélyük, de nem a saját kezükben van a továbbjutásuk sorsa.

Az első negyedben fej-fej mellett haladtak a csapatok, majd 19-19 után a Ramla került lépéselőnybe. A 24-21-ről induló második szakaszban öt perc alatt 35-21-re lépett el az izraeli gárda. Ezen 11-0-s futásra építve a félidőben is vezettek Krivacevic Tijanáék.

A harmadik negyednek 42-37-ről vágtak neki a csapatok és egészen 55-44-ig úgy nézett ki, hogy kézben tartja a meccset a Ramla. Ezt követően azonban a játékrész végére 56-53-ra visszajött a KP Brno. Egy új meccs kezdődött. Bár úgy tűnt, hogy lélektanilag a csehek vannak fölényben, de a Ramla egy-egy egyéni villanással 64-63-ig őrizte előnyét. Végül az utolsó két percben fordított a KP Brno és aratott kiélezett végjátékban minimális különbségű sikert.

A 72-69-es vereség alkalmával Krivacevic Tijana 36 percet töltött a pályán és 10 pont, 6 lepattanó, illetve 2 gólpassz került a statisztikai lapjára.