Krivacevic Tijanáék fontos hazai győzelme

:

:

Az Európa Kupa harmadik fordulójában a Ramla, Krivacevic Tijanával a soraiban hazai pályán 80-63-ra legyőzte a KP Brnót.

A két csapat más célokért küzd, de az első negyed ennek ellenére szorosan alakult. 10 perc után 21-20-ra vezetett mindössze a Ramla. A második negyedben 29-29 után csinált egy 10-2-es sorozatot a házigazda és ezzel kerül komolyabb lépéselőnybe. A félidőben erre építve 48-35-re ment az izraeli bajnok.

A harmadik szakasz közepére 57-37-nél érte el a 20 egységet a differencia és innen a cseheknek nem volt visszaút. A záró etapnak 67-42-ről vágtak neki a felek. Itt 69-57-nél volt egy fellángolása a KP Brnónak, de győzelmi esélyek nem mutatkoztak előttük. Végül 80-63-as sikert aratott a Ramla és ezzel második hazai meccsét is behúzta a sorozatban.

Krivacevic Tijana a 80-63-as siker alkalmával közel 26 perc alatt 12 pontot és 5 lepattanót jegyzett.