:
:
A ZTE NKK a hivatalos honlapján közölt egy összeállítást arról, hogy szeptember elsõ napján immár a négy légióssal kiegészülve folytatta a felkészülését a csapat.
A klub honlapjának beszámolójából kiderül, hogy Nadia Parker, Janeesha „Chucky” Jeffery, Elisabeth Pavel és Sigi Koizar pénteken állt munkába. A légiósokkal kiegészült csapatot Tóth László ügyvezetõ köszöntötte.
Gáspár Dávid vezetõedzõ röviden így értékelte a felkészülésbõl eddig eltelt idõszakot. „Remekül dolgoznak a lányok, amit terveztem erre az idõszakra azt elvégeztük. Pénteken kiegészülünk a külföldi játékosokkal és így már egy másik stádiumba lép majd a felkészülésünk.” – fogalmazott a szakvezetõ a klub honlapján.
A ZTE NKK hétfõn 16 óra 30 perctõl a CMB Cargo UNI Gyõr együttesét fogadja felkészülési mérkõzésen.
A klub honlapjának teljes összeállítása az alábbi linken olvasható:
A légiósokkal kiegészülve folytatódik a munka
Egy hónapja dolgozik együtt csapatunk magyar magja. A felkészülési idõszak erõnlétfejlesztésbõl, azaz kondis edzésekbõl és labdás, technikai és taktikai edzések…


