USA

Legyőzte a címvédőt Candice Dupree csapata

Az Indiana Fever 91-84-re verte a Washington Mystics gárdáját a WNBA vasárnap játéknapján.

A szoros első negyed végén 28-25-re még a Mystics járt előrébb. A második etap közepén 36-35-nél vette át a vezetést a Fever. A félidőt 16-4-es sorozattal zárták, így 20 perc után 52-39 állt az eredményjelzőn.

A harmadik negyedben a 16 pontot is elérte a differencia. A záró szakaszban az utolsó négy percbe fordulva 75-71-re visszajött a washingtoni gárda, de fordítani nem tudtak. Döntő pillanatokban mindig volt, aki a Fever-nél előlépett vezérré.

Kelsey Mitchell 29 pontot szerzett, Teaira McCowan 15 pont, 11 lepattanós dupla-duplával zárt az Indiana Fever-nél. Candice Dupree pedig 30 perc alatt 10 pontot és 9 lepattanót szállított. Washingtoni oldalon Emma Meesseman úgy zárt 19 ponttal, hogy a második félidőben mindössze egy mezőnykosara volt.

Indiana Fever – Washington Mystics 91-84 (25-28, 27-11, 18-18, 21-27)