USA

Lejátszották az első felkészülési mérkőzéseket a WNBA csapatok

:

:

Közeledik a 2021-es WNBA évad. A hétvégén két felkészülési mérkőzést rendeztek a tengerentúlon.

Fotó: Las Vegas Aces

A Los Angeles Sparks a Las Vegas Aces otthonában 80-71-es győzelmet aratott. Az Aces a félidőben 35-32-re vezetett, majd a harmadik negyed végén 53-53 állt az eredményjelzőn. A záró szakaszban 66-64 után az utolsó négy percben hagyta állva a riválisát a Sparks. A győztes csapatban 20 pontos Nia Coffey lett a legeredményesebb, míg a másik oldalon a tavalyi MVP A’ja Wilson 14 pontot ért el. A visszatérő Liz Cambage pedig 10 pontot jegyzett.

Az Atlanta Dream 69-61-re múlta felül a Minnesota Lynx csapatát. A félidőben 42-36-ra vezetett a Dream. A második 20 percet már nem a hivatalos szabályokat tartva vívták meg a csapatok. Inkább a kísérletezésről szólt a találkozó. Jegyzőkönyvet sem vezettek a szakmai stábok megállapodása értelmében.

Fotó: Atlanta Dream