Hirdetés
Magyarország

Lezárul az alapszakasz, kezdődnek a negyeddöntők és a play-out



:

:

Hirdetés

Újabb mozgalmas hét előtt állunk. Az Európa Kupában a Galatasaray otthonában lép pályára a Szekszárd. Miközben az alapszakasz szombaton zárul a Sopron – Szekszárd presztízsrangadóval, pénteken már az első negyeddöntő párharc is elrajtol.

Hétfő

Bajnokok Ligája:

20:00: Strasbourg – Falco-Volvo Alpok Autó Szombathely

Szerda

Tippmix Férfi NBI A.:

18:00: Pécsi VSK-VEOLIA – Szolnoki Olajbányász

FIBA női Európa Kupa, negyeddöntő, visszavágó

18:00: Galatasaray – Atomerőmű KSC Szekszárd

Női Amatőr NB I. Piros-csoport

19:45: Atomerőmű KSC Szekszárd II – MTK-TFSE

Péntek

Tippmix Férfi NBI A.:

18:00: Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét – Egis Körmend

Tippmix Női NBI A.: (rájátszás, negyeddöntő, 1. mérkőzés)

18:00: NKA Universitas PEAC – Ludovika-FCSM Csata

Szombat

Tippmix Férfi NBI A.:

17:00: Alba Fehérvár – MVM-OSE Lions
18:00: Atomerőmű SE – HÜBNER Nyíregyháza BS
18:00: Naturtex-SZTE-Szedeák – Pécsi VSK-VEOLIA
18:00: Falco-Volvo Alpok Autó Szombathely – DEAC-Tungsram
19:00: Sopron KC – Kaposvári KK

Tippmix Női NBI A.: (alapszakasz, 22. forduló)

16:30: Sopron Basket – Atomerőmű KSC Szekszárd

Tippmix Női NBI A.: (rájátszás, negyeddöntő, 1. mérkőzés)

17:00: UNI-Győr – MÉLY-ÚT – DVTK

Tippmix Női NBI A.: (play-out, 1. forduló)

17:00: ELTE-BEAC Újbuda – PINKK Pécsi 424
18:00: VBW CEKK Cegléd – BKG PRIMA Szigetszentmiklós

Férfi NB I. B, Piros-csoport:

17:00: Bajai Bácska FKE – Salgótarjáni KSE
17:00: Óbudai Kaszások – Veszprémi Kosárlabda KFT.
17:30: Jászberényi KSE – MAFC
17:30: NKA Pécs – Vasas Akadémia
18:30: TF-BP – BKG Príma Akadémia

Női Amatőr NB I. Piros-csoport

16:00 Atomerőmű KSC Szekszárd II – Sportdarázs-SMAFC

Vasárnap

Tippmix Férfi NBI A.:

18:00: Szolnoki Olajbányász – Zalakerámia ZTE KK

Férfi NB I. B, Piros-csoport:

15:30: Budapesti Honvéd SE – Conoil Pápa KC
19:00: Nagykőrösi Sólymok KE – Pécsi VSK-CARGATE

Női Amatőr NB I. Piros-csoport

14:00: NKA Universitas PEAC II. – BEAC Újbuda
15:00: Vasas Akadémia II. – ZTE NKK
15:00: MAFC – Bajai Női Kosárlabda Klub
16:00: Kanizsai Vadmacskák SE – Ajka
16:30: UNI-Győr SZESE – DVTK U23
17:00: DEAC – Csata Diáksport Egyesület
18:00: PINKK-PVSK U23 – MTK-TFSE

Hirdetés