Hirdetés
Archivum

Lezárult a 3×3-as felnõtt válogatott öthetes összetartása



:

:

Hirdetés

Lezárult a 3×3-as felnõtt válogatott öthetes összetartása. Károlyi Andrea csapatvezetõ értékelése olvasható az alábbiakban az utolsó hétvégét követõen.

Fotó: Károlyi Andrea

Fotó: Károlyi Andrea

„Véget ért az öthetes idõszak, amit az idei nyárra terveztünk. Mindenképpen hasznos hetek vannak mögöttünk! Rendkívül erõs nemzetközi tornákon vettünk részt, ami a csapat- és a nemzetközi ranglistán való pontgyûjtés szempontjából is fontos volt. Minél erõsebb nemzetközi tornán veszünk részt, annál több pontot kapnak a lányok, ezért lenne jó, ha még augusztusba be tudnánk iktatni ilyen megmérettetéseket.

Remélem, hogy anyagilag-, és a klubcsapatok életébe bele fog férni még egy-két erõs torna. Bízom benne, hogy egyre elfogadottabb lesz hazánkban ez a szakág! Eddig is sok segítséget kaptunk a szövetségtõl és a kluboktól egyaránt, amiért köszönet illeti õket!

Most egy pár hetes pihenõ mindenképp vár a lányokra, aztán jó lenne, ha augusztusban újra tudnánk találkozni.”

Írta: Károlyi Andrea 

Hirdetés