Hirdetés
Archivum

Magabiztos gyõzelemmel kezdett az ORV-n a magyar válogatott



:

:

Hirdetés

Szerdán megkezdte a szereplését az Olimpiai Reménységek Versenyén Lengyelországban a magyar U16-os válogatott. Az elsõ találkozón Mészárosné Kovács Andrea együttese 96-33-ra gyõzte le a Szlovákiát.

Fotó: Sándor Ádám

Fotó: Sándor Ádám

A két csapat között nagy különbség mutatkozott a találkozón. Már a félidõben 64-13-ra vezettek a mieink. A mérkõzésen minden játékos lehetõséget kapott a bizonyításra. A szakmai stáb 13 és 19 perc között osztotta el a játékidõt a keret tagjai között. A 96-33-as siker alkalmával minden játékos betalált, a 22-22 pontot jegyzõ Angyal Barbara és Horváth Fruzsina lettek a legeredményesebbek.

A magyar csapat csütörtökön 19 órától Lengyelország ellen folytatja szereplését a tornán. A házigazdák a nyitó napon 76-58-ra verték Csehországot.

Köszönjük a segítséget a helyszínrõl válogatott technikai vezetõjének Sándor Ádámnak!


Eredmény

Magyarország – Szlovákia 96-33 (36-8., 28-5, 18-12, 14-8)



Statisztika

Híreink követhetõek Facebook, Twitter és Instagram oldalunkon!

Hirdetés