:
:
Az Atomerõmû KSC Szekszárd végig vezetve 91-65-re verte a GDESSA-Barreiro-t az Európa Kupa H-csoportjában.
A szekszárdiak már a 14-0-s kezdéssel egyértelmûvé tették, hogy a két 1/1-es mutatóval álló csapat csatája során fennállásuk elsõ hazai Európa Kupa gyõzelmére készülnek. A két gárda között 25 pont volt a legnagyobb különbség az elsõ 10 percben. A 29-6-ról induló második negyedben 20 egység felett állt be a differencia a felek között. Ponterõs teljesítményt nyújtott a mezõnybõl 20 perc után 57%-al dobó szekszárdi csapat. Krnjic 12, Oblak 10 pontnál járt a szünetben.
A harmadik negyedben sem változott a játék képe. Már arra is volt lehetõség, hogy a kulcsemberek játékperceire figyeljen a szakmai stáb. A 72-48-ról induló negyedik negyed elején akadt a vendégeknek egy 12-5-ös sorozatuk, de az utolsó percekben visszaállt a nagy differencia a felek között. Végül 91-65-ös gyõzelmet aratott a KSC Szekszárd.
Eredmény
Atomerõmû KSC Szekszárd – Gdessa Barreiro 91-65 (29-6, 23-25, 20-17, 19-17)
Statisztika

