Magabiztos sikerrel előnyben a Prága – Juhász Dorkáék gyorsan nagy hátrányba kerültek

ZVVZ USK Praha - Beretta Famila Schio 78:60 (25-8, 15-21, 23-14, 15-17)

ZVVZ USK Praha: Oblak 6/6, Cazorla 6/3, Vorackova 14/12,Ayayi 7, Magbegor 15/3. Csere: Petlanova, Andelova 3/3, Conde 8, Vyoralova 9/9, Hof 10.

Beretta Famila Schio: Juhász 8, Verona 7, Guirantes 12/9, Parks 10/6, Keys 4. Csere: Bestagno 2, Sivka 7/3, Crippa 2, Penna 8.

Az egyik fél második sikeréig tartó párharc állása 1-0 az USK Praha javára.

Az Euroliga negyeddöntőjében az USK Praha 78-60-ra verte a Famila Schiót.

Egyoldalú mérkőzés kerekedett ebben a párban. Viilámrajtot vettek a prágaiak és hét perc alatt 20-4-re léptek el. Innentől nem vol visszaút a Schiónak. Igazán szorossá sem tudták tenni a csatát az olaszok. A félidőben 40-29, a harmadik negyed végén 63-43 állt az eredményjelzőn.

Prágai oldalon Ezi Magbegor 15 ponttal és 10 lepattanóval dupla-duplát ért el, míg Veronika Vorackova 14 egységig jutott. A Schio legeredményesebbje a 12 pontos Arella Guirantes volt.

Juhász Dorka 28 perc alatt 8 ponttal és 7 lepattanóval zárt.

Ezzel 1-0-ra vezet az USK Praha, folytatás jövő szerdán a Famila Schio otthonában.