Magabiztosan nyerte saját felkészülési tornáját a Schio

:

:

A hétvégén rendezték a Trofeo Città di Schio felkészülési tornát, melyen a Famila Schio két gyõzelmet aratva végzett az élen.

A Schio a szombati elõdöntõben 93-80-ra verte a Fila San Martino-t. A két csapat között a pontgazdag találkozón a félidõre 8 pontos differencia alakult ki, mely a harmadik szakaszban megduplázódott. A 77-61-rõl induló negyedik negyedben már nem volt kérdés a gyõztes kiléte, Honti Kata 6 pontot szerzett. A sikerbõl Sliskovic 14, Zandalasini és Macchi 13-13 ponttal vette ki a részét.

A vasárnapi fináléban a Schio a Lavezzini Parmával találkozott és aratott 77-59 arányú gyõzelmet. Itt már az elsõ negyedben 10 pontos differencia alakult ki. A félidõre 32-30-ra felzárkózott a Parma, de a második 20 percet uralta a hazai csapat. Honti Kata 4 pontot szerzett, míg a legeredményesebb a 22 pontos Sliskovic volt.