Hirdetés
Archivum

Megkezdte a felkészülést a KSC Szekszárd



:

:

Hirdetés

Hétfõn megkezdte a felkészülést a 2017/2018-as évadra a KSC Szekszárd.

A szekszárdi csapat elsõ edzésén tízen vettek részt, köztük a nyáron válogatott tornákon sikeresen szereplõ játékosok. Theodoreán Alexandrát, Studer Ágnest, Gereben Líviát és Vincze Nikolettet a sajtótájékoztatón külön is köszöntötték egy-egy virágcsokorral. A hazai mezõnybõl a szekszárdi azon klubok közé tartozik, amelyik mindegyik korosztályos válogatott számára adott játékost, köztük két saját nevelést. A keret további tagjai Sara Krnjic, Maja Erkic, Teja Oblak és Erica McCall augusztus végén csatlakoznak a társaikhoz.

A felkészülési találkozók sorát a PINKK ellen kezdi a szekszárdi együttes augusztus 26-án, majd a program a PEAC ellen szeptember 1-én folytatódik. A tervek között szerepel egy rövid horvátországi túra szeptember 8-10. között. Porecben az orosz Enisey Krasznojarszk együttesével várhatóan kétszer is meg fog mérkõzni Zeljko Djokic gárdája. A Szekszárdi Szüreti Napokkal párhuzamosan kerül megrendezésre szeptember 14. és 16. között a hagyománypos Sió Kupa, amely a tervek szerint ezúttal három napos lesz és négy csapat (Sepsiszentgyörgy, Celje, PINKK és KSC) részvételével fog zajlani. A felkészülési idõszak a montenegrói Buducsnoszt Podgorica elleni hazai találkozóval zárul szeptember 21-én – adja hírül a klub honlapja.

Videós összefoglaló a felkészülés kezdetérõl:

Hirdetés