Megőrizte veretlenségét a BKG PRIMA Akadémia

:

:

Tovább folytatja menetelését az ANB Piros csoportjában a BKG PRIMA Akadémia. A szigetszentmiklósi együttes a 7. forduló rangadóján 87-50-es győzelmet aratott Nagykanizsán.

A BKG az első negyed hajrájában 14-6-os előnyt épített fel. A második negyedben 10-14 pont között mozgott a differencia a felek között.

A félidőben 39-28 állt az eredményjelzőn. A harmadik etapban ugrott meg a különbség. Ezt a 10 percet 29-13-ra nyerte a BKG. A záró szakaszban pedig még 10 pontot tettek hozzá az előnyükhöz.

A győztes gárdában Raus Vivien 25, Suppán Anna 22 pontot ért el. Camesha Davis (15 pont, 17 lepattanó) és Laura Aldazabal (13 pont, 16 lepattanó) dupla-duplát ért el. A Kanizsai Vadmacskák legeredményesebbje a 15 pontos Fuisz Viktória lett.

Kanizsai Vadmacskák SE – BKG PRIMA Akadémia 50-87 (6-14, 22-25, 13-29, 9-19)

Fotó: BKG PRIMA Akadémia