Megőrizte veretlenségét az Euroligában a Salamanca

:

:

Hétfőn este rendezték az utolsó januári Euroliga mérkőzést. Ezen az A-csoportban a Salamanca 98-72-re verte az Izmit gárdáját. Ezzel Roberto Iniguez együttese veretlenül nyerte a csoportját.

Múlt héten a félidőben még 8 ponttal a törökök jártak előrébb. Ezúttal viszont a Salamanca a 30-17-es első negyedben eldöntötte az összecsapást. Silvia Dominguez nem lépett pályára a sztárjaik közül, de így is magabiztosan tartották kézben a meccset. A törökök a félidőre 55-47-re visszajöttek, a harmadik negyedben azonban ismét 16 ponttal növelte előnyét a spanyol élcsapat.

Nikolina Milic és Umo Diallo 17-17, míg Tiffany Hayes 15 egységig jutott a győztes gárdában. Az Izmitnél Milica Jovanovic zárt 22 ponttal.

Perfumerias Avenida – Izmit Belediyespor 98-72 (17-30, 25-30, 25-9, 18-16)