Megszerezte sorozatban 13. gyõzelmét a Seattle Storm

:

:

A WNBA legutóbbi játéknapján 5 találkozót bonyolítottak le. A Seattle Storm megszerezte sorozatban 13. gyõzelmét, míg a keleti listavezetõ Indiana kikapott a Washingtontól.

A Seattle Storm a Chicago Sky ellen szerezte meg sorozatban 13. gyõzelmét. A liga idei legjobbja Cash (16 pont) és Jackson (14 pont) vezetésével már a szünetre eldöntötte a találkozót. A lefújás pillanatában pedig 80-60 állt az eredményjelzõn.

A játéknap legérdekesebb mérkõzésén Lindsey Harding karriercsúcsot jelentõ 33 pontjának köszönhetõen a Washington 4 ponttal legyõzte az Indiana Fever gárdáját. Érdekesen alakult az összecsapás. Szinte végig vezetett a tavalyi döntõs Indiana, csak 1 perc 7 másodperccel a negyedik negyed vége elõtt egyenlítettek a fõvárosiak. A végjátékban a büntetõzésbõl a Mystics jött ki jobban, így született meg a 77-73-as végeredmény.

Seattle Storm – Chicago Sky 80 – 60 (27-13) (28-18) (17-18) (8-11)
Tulsa Shock – San Antonio Silver Stars 85 – 101 (18-18) (21-29) (24-24) (22-30)
New York Liberty – Los Angeles Sparks 88 – 79 (17-15) (28-28) (17-20) (26-16)
Connecticut Sun – Atlanta Dream 62 – 94 (17-26) (19-27) (12-33) (14-8)
Indiana Fever – Washington Mystics 73 – 77 (26-17) (17-18) (17-21) (13-21)