Munkában az észt válogatott a Győr új légiósával

:

:

A hét elején munkába állt az észt válogatott, melynek keretében helyet kapott az UNI Győr – MÉLY-ÚT gárdájához érkező Kadri-Ann Lass.

A 190 cm magas Kadri-Ann Lass a Wisla Krakow-tól érkezik Győrbe. A lengyel élvonalban a csonka szezonban 31:02 perc alatt 9.9 pontot, 5.7 lepattanót és 1.3 gólpasszt átlagolt. Eközben az észt válogatottal az Eb-selejtezőkön is szerepelt novemberben.

Az észtek Svájccal, Oroszországgal és Bosznia-Hercegovinával kerültek egy négyesbe. Svájcban 73-63-as vereséget szenvedtek. Hazai pályán az oroszoktól 96-66-ra kaptak ki.

Lass a svájciak ellen 25 perc alatt 10 pontot és 6 lepattanót jegyzett, az oroszok ellen 29 perc alatt 15 pontot és 4 lepattanót.

Novemberben az észtek előbb Bosznia-Hercegovina vendégeként szerepelnek, majd Svájcot fogadják.