USA

Nagy csatában nyert a Minnesota Lynx

:

:

Szerdáról csütörtökre virradóra egy mérkőzést rendeztek a WNBA-ben. Ezen a Minnesota Lynx 87-85-re győzte le az Atlanta Dream alakulatát.

A Dream az első negyed végére 28-16-os előnyre tett szert. A második negyedben négy pontra is felzárkózott a Lynx. A félidőben 46-40 állt az eredményjelzőn. A harmadik etapban 4-8 egység között menedzselte előnyét az Atlanta.

Az utolsó 10 percnek 76-68-as hazai vezetésről vágtak neki a csapatok. A Lynx ledolgozta a hátrányát a záró szakaszban. Végül 1 perc 9 másodperccel a vége előtt Kayla McBride szerezte a győztes találatot a Lynx csapatának.

A Sopronba érkező Napheesa Collier 31 perc alatt 12 ponttal, 4 lepattanóval és 4 gólpasszal vette ki a részét a csapata 87-85-ös sikeréből.

Atlanta Dream – Minnesota Lynx 85-87 (28-16, 18-24, 30-28, 9-19)