Nagy Dorottya ponterõs bemutatkozása új csapatában

:

:

Péntekrõl szombatra virradóra a Univesity of Tampa együttese is lejátszotta elsõ tétmérkõzését. A Tampa Spartans 58-43-ra gyõzte le a Lemoyne-Owen College gárdáját.

Fordulatos találkozó volt, ahol az elsõ negyed végén még a Lemoyne-Owen vezetett. A második szakasz közepén 7-0-s futással fordított a Tampa. Ennek köszönhetõen a félidõben 26-22-nél már náluk volt az elõny. A harmadik negyedben pedig 6-8 egység között állt be a differencia.

A 42-33-ról induló záró szakaszban alakult ki a végeredményben megjelenõ nagy különbség. Nyolc percen át nem találtak be a vendégek és ez idõ alatt a Tampa állva hagyta riválisát. Az 58-43-as siker alkalmával Nagy Dorottya 36 percet töltött a pályán, 15 pont, 7 lepattanó és 3 gólpassz került a neve mellé.