Nem sikerült a bravúr Vajda Annáéknak

:

:

Megõrizte veretlenségét az Európa Kupában a Dinamo Kurszk az 5. forduló csütörtöki rangadóján. Az orosz csapat 78-65-re verte a Vajda Annával felálló Adanát.

A csapatok között az elsõ 15 percben nem alakult ki nagy differencia, majd 23-23 után egy 11-2-es szériával 34-25-re ellépett a félidõre a Kurszk. A harmadik negyedben a 15 pontot is elérte a különbség, mely a folytatásban állandósult is.

Vajda Anna 37 perc alatt 11 pontot és 7 lepattanót jegyzett. Orosz oldalon is találkozhattunk ismerõsökkel. Oleksandra Kurasova 12 perc alatt 9 pontig jutott, míg Jelena Milovanovic 21 perc alatt 8 pontot és 7 lepattanót szerzett.

A mai eredménytõl függetlenül mindkét csapat továbbjutott. A Kurszk megnyerte a csoportot, míg az Adana második helyen végez.

Dinamo Kurszk – Adana Botas 78-65 (23-16, 11-9, 19-15, 25-25)