Nem sikerült az újabb győzelem Habling Laráéknak

:

:

Fotó: University of Tennessee at Chattanooga

Szombatról vasárnapra virradóra a University of Tennessee at Chattanooga női kosárlabda csapata lejátszotta következő felkészülési mérkőzését. A Tennessee Tech csapatát fogadták és 58-85-ös vereséget szenvedtek Habling Laráék.

Ha a negyedeket lebontva nézzük, már az első periódus végén nagy előnyre tett szert a vendég együttes (10-23), azonban a második etapban egált játszottak a csapatok (18-18). A félidőben végül összesítve 28-41-es eredményt mutatott a kijelző. A másmérkőzés második felében teljesen megmutatkozott a Tennessee Tech dominanciája, így tudtak 27 pontos győzelmet aratni a vendégek.

A vereség alkalmával Habling Lara 5 percet töltött a pályán, mely során 2 pont, 1 lepattanóig jutott.