Hirdetés
Archivum

Nyilatkozatcsokor a 11. forduló vasárnapi meccsei elõtt



:

:

Hirdetés

Vasárnap három mérkõzést rendeznek a 11. fordulóban. A BEAC a DVTK-t, a ZTE a Gyõrt, míg a Szekszárd a PEAC-ot fogadja. A beharangozónk a játéknap mérkõzéseihez ITT olvasható. Az alábbiakban a klubok felvezetõ videóit láthatjuk.

16:00 BEAC Újbuda – Aluinvent DVTK Miskolc

17:00 ZTE NKK – CMB Cargo UNI Gyõr

18:00 Atomerõmû KSC-Szekszárd – PEAC-Pécs

ELÕ/JÁTÉK: PEAC-Pécs from KSC Szekszárd on Vimeo.

Hirdetés