:
:
Vasárnap három mérkõzést rendeznek a 11. fordulóban. A BEAC a DVTK-t, a ZTE a Gyõrt, míg a Szekszárd a PEAC-ot fogadja. A beharangozónk a játéknap mérkõzéseihez ITT olvasható. Az alábbiakban a klubok felvezetõ videóit láthatjuk.
16:00 BEAC Újbuda – Aluinvent DVTK Miskolc
17:00 ZTE NKK – CMB Cargo UNI Gyõr
18:00 Atomerõmû KSC-Szekszárd – PEAC-Pécs
ELÕ/JÁTÉK: PEAC-Pécs from KSC Szekszárd on Vimeo.


