Hirdetés
Archivum

Október 5-én lesz a FIBA Európai Szuperkupa



:

:

Hirdetés

Idén is megrendezésre kerül a FIBA nõi kosárlabda Európai Szuperkupája. Kurszk lesz a házigazda.

Bár minden évben kétséges a sorsa, de úgy tûnik, hogy idén a klasszikus formában kerül megrendezésre a nõi kosárlabdában az Európai Szuperkupa, melyen az Euroliga és az Európa Kupa gyõztese méri össze az erejét. Ez jelen esetben a Dinamo Kurszk és a Yakin Dogu Universitesi.

A FIBA illetékesei mindkét klubbal egyeztettek, mindkét klub szeretett volna rendezni is, végül Kurszk lett a befutó. Az Euroliga gyõztesének otthonában október 5-én helyi idõ szerint 19 órakor dobják fel a labdát.

A Dinamo Kurszk és a Yakin Dogu Universitesi közleménye a rendezvényrõl.

Hirdetés