Őrzi veretlenségét a BKG PRIMA Akadémia

:

:

Továbbra is veretlenül menetel az ANB Piros csoportjában a BKG PRIMA Akadémia. Vasárnap este a szigetszentmiklósi együttes 102-74-re múlta felül a Baját.

A két csapat között már az első negyedben nagy különbség alakult ki. A BKG 9-8-as bajai vezetés után 14-0-val ragadta magához az irányítást. 10 perc után 30-17-re, a félidőben 55-40-re mentek. A harmadik negyed hajrájában a 30 pontot is elérte a differencia és onnantól nem volt kérdés a győztes kiléte.

Camesha Davis 21 ponttal és 15 lepattanóval, Laura Aldazabal pedig 14 pont, 10 lepattanóval vezette győzelemre a csapatát. Mellettük Suppán Anna 17 pontot ért el, Raus Vivien pedig 16-ot. Bajai oldalon Pap Regina zárt 33 ponttal.

BKG PRIMA Akadémia – Bajai Női Kosárlabda Klub 102-74 (30-17, 25-23, 30-16, 17-18)