:
:
A WNBA pénteki játéknapján négy rangadót rendeztek. A találkozók közül kiemelkedik a San Antonio phoenix-i vendégjátéka. A Silver Stars saját csarnokában gyõzte le a Mercuryt és ezzel õrzi veretlenségét, miközben Taurasiék továbbra sem tudnak meccset nyerni.
Hatalmas izgalmakat hozott a Phoenix-San Antonio mérkõzés. A hazai pályán játszó Mercury gyorsan ellépett riválisától. Taurasiék a szünetben már 14 ponttal vezettek az ezúttal gyengén dobó Silver Stars ellen. A harmadik negyed azonban hatalmas fordulatot hozott, a játékrész vége elõtt 1 perccel 70-69-nél a vendégek átvették a vezetést.
A 76-74-es phoenixi elõnyrõl induló negyedik negyedben fej-fej mellett haladtak az együttesek és percenként változott a vezetõ csapat kiléte. 23 másodperccel a lefújás elõtt 96-98-ra vezetett a Silver Stars, de támadhatott a Mercury. Ebbõl pontot a hazaiak nem szereztek, majd következtek az ilyenkor szokásos szabálytalanságok. Jia Perkins és Becky Hammon is jól büntetõzött, így végül 101-99-re nyert a San Antonio. A gyõztes csapat legeredményesebbjének a 26 pontos Sophia Young bizonyult. Diana Taurasi neve mellé 20 pont és 5 lepattanó került.
A szezont remekül kezdõ Indiana Fever seattle-i vendégjátéka is érdekesnek ígérkezett, de ez a találkozó hamar eldõlt. A Storm már a félidõben 37-19-re vezetett, három negyed után pedig 58-33 állt az eredményjelzõn. A Fever a negyedik szakaszban már csak szépíteni tudott az eredményen. A vége 68-54 lett. A gyõztes csapat legeredményesebbje a 14 pontos Swin Cash volt.
A Minnesoty Lynx hajnalban megszerezte negyedik gyõzelmét, míg az Atlanta negyedik vereségét könyvelhette el. Itt egy félidõn át fej-fej mellett haladtak a csapatok. 20 perc játék után 39-39 állt az eredményjelzõn. A harmadik negyedben 14 ponttal is meglépett a Lynx és innen a Dream már nem tudott visszajönni. A vége 96-85 lett.
A nap egy nagy meglepetést is hozott. A Chicago Sky nagyon simán verte a New York Libertyt. A Sky a harmadik negyedben 19 pontot vert ellenfelére és erre Pondexterék nem tudtak válaszolni. A Chicago a 27 pontot és 11 lepattanót szerzõ Fowles vezetésével 85-73-ra diadalmaskodott.
Eredmények
Phoenix Mercury – San Antonio Silver Stars 99 : 101 (32:24) (19:13) (25:37) (23:27)
Seattle Storm – Indiana Fever 68 : 54 (15:10) (22:9) (21:14) (10:21)
Chicago Sky – New York Liberty 85 : 73 (14:19) (17:17) (32:13) (22:24)
Minnesota Lynx – Atlanta Dream 96 : 85 (17:20) (22:19) (28:16) (29:30)