Összefoglaló a hétvégi egyetemi mérkõzésekrõl

:

:

Nézzük, hogy a hétvégén miként alakultak a magyar érdekeltségû egyetemi mérkõzések az Egyesült Államokban.

A Duquesne 78-70-re verte a Richmond együttesét. Az elsõ negyed hajrájában tett szert elõnyre a Duquesne. A harmadik negyedben már 18 pont volt a különbség a felek között. Kuttor Enikõ 9 perc alatt 4 lepattanóval zárt.

Az UTSA két mérkõzést vívott. Elõbb 70-58-ra múlták felül a North Texas-t, mely során Tóth Tímea egy büntetõt értékesített és egy lepattanót jegyeztek fel a neve mellé. Ezt követõen az UTEP alakulatával szemben 66-53-ra maradtak alul. Tóth Tímea 4 percet töltött a pályán.

A Dartmouth szintén két meccset vívott. A Cornell-t 55-40-re gyõzték le. Ekkor Lénárt Paula neve mellé 16 perc alatt egy értékesített büntetõt és két lepattanót jegyeztek fel. Másnap a Columbia volt az ellenfél és õket 88-65 arányban múlták felül. Lénárt Paula 6 perc alatt 4 ponttal és 2 lepattanóval zárt.