Összefoglaló az ANB Zöld csoportjának hétvégi mérkőzéseiről

:

:

Négy mérkőzéssel elrajtoltak az ANB Zöld csoportjának küzdelmei. Rövid áttekintés.

Szombaton a Nyíregyházi Kosársuli 79-55-re verte a Kecskeméti KC együttesét. Végig vezetett a Nyíregyháza, a félidőben már 44-23-as állást rögzíthettünk. A 23 pontot és 14 lepattanót jegyző Karakó Dorina lett a legeredményesebb a győztes gárdában.

Vasárnap az ELTE-Fortis végletekig kiélezett csatában 55-54-re múlta felül a Törekvés SE-t.
A 19 pontos Nagyi Tímea Brigitta szerezte a döntő találatot.

A DVTK Miskolc U23 69-64 arányban bizonyult jobbnak a Dávid Kornél KA-nál. A DVTK a harmadik negyedben alakította ki a döntő különbséget. Oláh Fruzsina 24 ponttal lett a legeredményesebb.

Győzelemmel debütált a Zsíros Akadémia Kőbánya, a Tatai SE együttesét 65-37-re múlták felül a 19 pontos Turi Eszter vezetésével.

Nyíregyházi Kosársuli – Kecskeméti KC 79 – 55
ELTE Fortis – Törekvés SE 55 – 54
Zsíros Akadémia Kőbánya – Tatai SE 65-37
Dávid Kornél KA – DVTK Miskolc U23 64 – 69