Uncategorized

Pécsi siker Aradon

:

:

A PEAC-Pécs győzelemmel zárta felkészülési mérkőzései sorát. A pécsiek Aradon 60-49-es sikert arattak.

A szoros első percek után a fokozatosan a PEAC került fölénybe. 10 perc után 22-17 állt az eredményjelzőn. A klub honlapja kiemeli, hogy a második negyedben jó védekezésre építve mindössze 10 ponton tudták tartani a riválisukat a pécsiek, akik magabiztosan őrizték a vezetést. A 33-27-ről induló harmadik negyedben szakította le riválisát Meszlényi Róbert együttese.

A legnagyobb különbség 19 pont volt  felek között. Mindenki lehetőséget kapott pécsi oldlon. A záró szakaszban faragtak hátrányukon a hazaiak, de a PEAC győzelme nem forgott veszélyben. A 60-49-es végeredményt hozó találkozó alkalmával a PEAC legeredményesebbje a 27 pontos Cierra Bravard lett.

Eredmény, pontszerzők (Forrás: peacpecs.hu)

FCC Baschet Arad – PEAC-PÉCS 49-60 (17-22, 10-11, 4-16, 16-11)
Arad: Hadzovic 2, Webb 25/18, Pop 2, Ardeleán -, Karakasevic 7. Csere: Ciotir 7, Inkina 6, Neagu -, Rotariu -, Bartók -. Edző: Dejan Mudresa, Bondor Chrisitan
PEAC-PÉCS: Conwright 8, Wentzel 4, Szabó 4, Udodenko 13/3, Bravard 27/3. Csere: Horobets -, Gémes-Sarok -, Ruják -, Hegedűs 2, Kaposi 1, Sánta -, Habling 1. Edző: Meszlényi Róbert, Ábrahám Márta