Raksányi Krisztináék hazai győzelme

:

:

Fotó: CDB Clarinos Tenerife

A spanyol élvonal 12. fordulójában Raksányi Krisztina együttese – a CDB Clarinos Tenerife – hazai pályán 61-58-as győzelmet aratott a Cadi La Seu gárdájával szemben.

Az első negyed után a Tenerife egy pontos hátrányba került, amit a második játékszakasz során sem sikerült megfordítaniuk. Az első félidő végül 25-30-as eredménnyel végződött. Innen a vendég együttes tovább menetelt és a harmadik negyed végére 38-46-ra növelték előnyüket. Raksányi Krisztina csapata ekkor azonban bepörgött és egy mindent elsöprő utolsó negyedet produkáltak. 11 ponttal nyerték az etapot, amivel végül három pontos győzelmet arattak a Cadi La Seu gárdájával szemben, 61-58 lett a végeredmény.

Raksányi Krisztina remek teljesítménnyel 34 perc alatt 11 pontot és 2 lepattanót jegyzett.