Raksányi Krisztináék megszorongatták a Gironát

:

:

A spanyol élvonal 21. fordulójában a Ciudad de La Laguna Tenerife 63-54-re alulmaradt a Spar Girona otthonában.

A jövő heti Euroliga buborékra készülő Girona dolgát rendkívüli módon megnehezítették Raksányi Krisztináék. A végig szoros találkozón a félidőben 33-31-re vezetett a Girona.

A harmadik negyedben nem csak utolérte a riválisát a Tenerife, de 7 pontos előnyt épített fel. A játékrész végén 46-46 állt az eredményjelzőn. A záró szakaszban 51-51 után az utolsó öt percben lépett el a Girona, melynek keretében a 14 pontos Julia Reisingerova lett a legeredményeesbb.

Raksányi Krisztina közel 23 percet töltött a pályán, 2 pontot és 4 lepattanót rögzítettek a statisztikai lapjára.

A Ciudad de La Laguna Tenerife keddtől Valenciában Európa Kupa buborékban szerepel a Lointek Gernika, a Carolo Basket és a Roche Vendee mellett.