:
:
Az Atomerõmû KSC Szekszárd a hivatalos honlapján bejelentette, hogy a távozó Jade Barber helyére a szlovén Sandra Pirsic érkezik.
A 32 éves, 196 cm magas center a szekszárdiak harmadik szlovén válogatott játékosa. Pirsic pályafutása nagy részét Spanyolországban töltötte. 2013 és 2016 között Zamorában játszott, az idei szezont pedig a Gernika Bizkaia színeiben kezdte, ahol 13 mérkõzésen 16,8 percet töltött a pályán: 4,7 pont és 3,5 lepattanó volt az átlaga ezeken.
Pirsic szerdán érkezett Szekszárdra és a tervek szerint az új esztendõ elsõ találkozóján január 7-én a PEAC ellen már pályára is léphet.
Forrás: kscszekszard.hu
Híreink követhetõek Facebook, Twitter és Instagram oldalunkon!
