Hirdetés
Archivum

Sandra Pirsic a Szekszárd új centere



:

:

Hirdetés

Az Atomerõmû KSC Szekszárd a hivatalos honlapján bejelentette, hogy a távozó Jade Barber helyére a szlovén Sandra Pirsic érkezik.

A 32 éves, 196 cm magas center a szekszárdiak harmadik szlovén válogatott játékosa. Pirsic pályafutása nagy részét Spanyolországban töltötte. 2013 és 2016 között Zamorában játszott, az idei szezont pedig a Gernika Bizkaia színeiben kezdte, ahol 13 mérkõzésen 16,8 percet töltött a pályán: 4,7 pont és 3,5 lepattanó volt az átlaga ezeken.

Pirsic szerdán érkezett Szekszárdra és a tervek szerint az új esztendõ elsõ találkozóján január 7-én a PEAC ellen már pályára is léphet.

Forrás: kscszekszard.hu

Híreink követhetõek Facebook, Twitter és Instagram oldalunkon!

Hirdetés