USA

Satou Sabally is megmutatta klasszisát

Azok után, hogy a héten egyszer már a WNBA draft 1/1-ese Sabrina Ionescu letette a névjegyét a profik között, most ugyanezt megtette a másodikként kiválasztott Satou Sabally is. A Dallas Wings a vezetésével nagy hátrányból felállva 76-73-ra verte az Indiana Fever-t.

Az Indiana Fever jól kezdett és 14 ponttal is vezettek. A félidőben 43-31 állt az eredményjelzőn. A harmadik negyedben azonban megtorpantak, ami teljesen érthető. Erica Wheeler, Kathleen Doyle és Lauren Cox nélkül álltak fel. A második negyedben ráadásul Natalie Achonwát is elveszítették.

A Dallas Wings a harmadik etap végére 61-56-ra felzárkózott. A záró szakaszban 73-73-nál egyenlítettek és innentől a Wings már hatalmas lélektani fölényben volt. Ezt pedig győzelemre váltották. A végeredményt a 23 pontot és 17 lepattanót jegyző Satou Sabally két büntetője alakította ki. A Fever-nél Candice Dupree 36 perc alatt 11 pontot és 8 lepattanót jegyzett.

Dallas Wings – Indiana Fever 76-73 (19-17, 12-26, 26-19, 19-11)

Fotó: Dallas Wings