Hirdetés
Archivum

Seattle-ben lesz a WNBA 2017-es All-Star gálája



:

:

Hirdetés

2016-ban az Olimpia miatt elmaradt, de 2017-ben ismét megrendezésre kerül a WNBA All-Star gálája. Az eseménynek Seattle városa ad otthont – olvasható a liga hivatalos honlapján.

A gálának a KeyArena ad otthont, ahol a Seattle Storm együttese is rendezi a hazai mérkõzéseit. Seattle-ben szintén nagyobb közönsége van a nõi kosárlabdának és már régóta dolgoznak azon a liga vezetõi, illetve a Storm képviselõi, hogy egy nagyobb rendezvényt vigyenek a városba.

A gálát 2017. július 22-én rendezik, magyar idõ szerint 21 óra 30 perctõl és a korábbi évekhez hasonlóan az ABC csatorna lesz majd a televíziós partner.

Hirdetés