:
:
Kedden délután összemérte az erejét a CMB Cargo UNI Gyõr és a román bajnoki címvédõ Sepsiszentgyörgy. A vendégek a harmadik negyedben ragadták magukhoz a vezetést és végül 74-69-es gyõzelmet arattak. A két klub a mérkõzés szünetében együttmûködési megállapodást kötött, melyet a gyõri klub részérõl Béki Gábor ügyvezetõ, Fûzy András társadalmi elnök, valamint a Sepsi részérõl Rusz István ügyvezetõ látott el kézjegyével.
Eredmény és a gyõri pontszerzõk (Forrás: gyorikosar.hu)
CMB Cargo-UNI Gyõr-Sepsiszentgyörgy 69-74 (36-20, 11-15, 10-23, 12-16)
Gyõr, felkészülési mérkõzés. V.: Surányi, Bognár.
UNI Gyõr: Czank 3, Fields 17/3, Laklóth 10/3, Krivacevic 15, Goree 12/3. Cs.: Varga Zs. 6, Simon Zs. 2, Sztepanova 2, Simon A., Török Á. 2. Edzõ: Völgyi Péter.
Völgyi Péter: “Az elsõ negyedben szinte tökéletes támadójátékot mutattunk be, a védekezéssel már akkor is voltak gondok. A folytatásban fáradtan mozogtunk, az összeszokatlanságból adódóan több labdát eladtunk, de ha csak az ajtó-ablak ziccereinket bedobjuk, megnyerjük a mérkõzést.”
