:
:
Korábban már hírt adtunk arról, hogy a BEAC-Újbuda „Hozz egy labdát az újbudai ovisoknak!” elnevezéssel hirdetett akciót.
Szombaton az évad elsõ hazai mérkõzésének szünetében dobhatták a pályára a kilátogatók a labdákat, melyek be is terítették a parkettet. A klub, mely januárban juttatja el ezeket a labdákat az ovisoknak, a minap közölt egy videót az akcióról.


