Simon Zsófiáék 10 pontos veresége a Fenerbahce-tól

:

:

A Nesibe Aydin a török élvonal szombati játéknapján 71-61-re alulmaradt hazai pályán a Fenerbahce együttesével szemben.

A Fener az első negyed végére 28-20-as előnyt épített fel, de a félidőre ebből hat pontot ledolgozott a Nesibe Aydin. A harmadik negyed elején egyenlítettek is Simon Zsófiáék. A folytatásban azonban annak ellenére el tudott lépni a Fenerbahce, hogy Satou Sabally-t bokasérülés miatt elveszítették.

Az utolsó 10 percnek 55-48-ról vágtak neki a csapatok és itt végig őrizte előnyét a Fenerbahce. A különbség 8-10 pont között alakult. Végül a 21 pontos Kayla McBride és 12 pont, 14 lepattanós dupla-duplát jegyző Kiah Stokes vezetésével 71-61-es sikert arattak.

Simon Zsófia közel 8 percet töltött a pályán, 3 pont és 1 gólpassz került a statisztikai lapjára.