Simon Zsófiáék újabb győzelme

:

:

A Kayseri városában zajló 14. Erciyes Kupa második napján a Nesibe Aydin csapata Simon Zsófiával a soraiban 83-62-re verte a Besiktas-t.

Az első szakasz végén még 24-20-ra vezetett a Besiktas. A második etapban fordított a Nesibe Aydin, kétszer annyi pontot értek el, mint a Besiktas. Egészen pontosan 26-13-ra nyerték ezt a szakaszt Simon Zsófiáék. A félidőben így 46-37 állt az eredményjelzőn.

A harmadik negyedben 10 egység környékén mozgott a differencia. A 61-52-ről induló záró szakaszban újabb 10 pontot tett hozzá előnyéhez a Nesibe Aydin. Végül a 20 egységet is átlépte a differencia és 83-62-es sikert arattak.

A győztes gárdában Ruthy Hebard 28 pontot ért el, a Besiktasnál a korábbi soproni légiós Angela Salvadores 20 egységig jutott.

Simon Zsófia 6 ponttal zárt.

Szombaton 10 órától az Aluinvent DVTK Euroliga selejtezős ellenfele az İzmit Belediyespor lesz Simon Zsófiáék riválisa.

Fotó: Kayseri Basketbol